hakkımızda

25 yıllık bilgi, birikim ve tecrübelerimizi 2001’yılından itibaren YAYMAT çatısı altında yolculuğumuza devam ediyoruz. Müşteri ve çalışanlarımızla, teknolojik gelişmelere ve çevreye duyarlı bir çalışma anlayışı ile sürdürüyoruz.Kaliteli üretimin temelini oluşturan ve matbaa sektörünün vazgeçilmez unsuru olan iletişimi, müşteri temsilcilerinin her aşamada etkin katılımı ve tüm birimlerin koordinasyonu ile sağlıyoruz. Kalite, bizler için doğru iletişim, katılımcı yönetim ve çevreye duyarlı üretim demektir.

Geçmişten gelen tecrübemiz ve kalıcı ilişkilerimiz ile sektörün gerektirdiği çözümleri doğru zamanda alternatifleri ile üretiyor ve siparişin alınmasından grafik çözümlemelere, üretimden sevkiyata kadar müşteri taleplerine yönelik tam hizmet sunuyoruz. Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını düşünerek, problemler sorun haline gelmeden doğru çözümleri üretiyoruz. üretime başladığımız 2001’yılından itibaren yaklaştığımız şu günlerde, kartvizitten, broşüre kadar markanız için kağıda dair her türlü ihtiyaçlarınızın çözümüyle devam ediyor.

MİSYON

Yaymat Matbaacılık olarak , faaliyete başladığımız 2001 yılından bugüne, teknolojik gelişmeleri takip ederek , kalite standartlarını en üst seviyede tutmak gerektiğinin bilincindeyiz. Şeffaflığımız, değişime açık olmamız , müşteri odaklı çalışmamız, gerek kaliteli gerekse güvenli teslimatımızla sosyal sorumluluklarımızın farkında olarak hareket etmekteyiz.

VİZYON

  • Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak,
  • Kalitemizin ve başarımızın sürekliliğini sağlamak,
  • Müşteri ve kuruluşlar ile ilişkilerimizi tutarlı , karşılıklı hoşgörü çerçevesinde dayanan iletişimimizi korumak.
  • Sektörel yenilikleri , gelişen teknolojiyi takip ederek üretim kalitemizi yükseltmek

SERTİFİKALARIMIZ

a
KAĞIT

Üretim sürecinde sizlere en kaliteli kağıt kalitesini sunuyoruz.

a
RENK

Avrupa standartlarında kaliteli renklerini tercih ediyoruz.

a
TASARIM

Tecrübeli tasarım ekibimiz ile sizlere tasarım noktasında da imkanlar sunuyoruz.

a
BASKI

Modern ve kaliteli baskı makinalarımız ile sizlere hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.